O firmie

Astren to firma świadcząca usługi komputerowe na terenie Krakowa i okolic. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz zaangażowanie w pracę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za usługi, które wykonujemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić sprawną i precyzyjną naprawę Państwa sprzętu. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych.

 

Naszą niekwestionowaną siłą są kompetentni i wyspecjalizowani Informatycy zorientowani na potrzeby każdego klienta. Powierzając naszym ekspertom serwis laptopów mają Państwo pewność, iż zarówno instalacja nowego oprogramowania, przeprowadzenie niezbędnych napraw jak i diagnostyka sprzętu będzie działaniem pozwalającym Państwu cieszyć się pełną sprawnością komputera.

 

Usługi naszej firmy są skierowane zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw.  Szczegółowo opracowany cennik pozwoli Państwu przekonać się jak niewiele trzeba, by zadbać o doskonałą kondycję sprzętu. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Liczne grono w pełni zadowolonych Klientów jest najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności.